کالابین

کالابین، موتور جستجو کالا خدمات، اولین بازارگردی مجازی

رنگ های نود چه رنگ هایی هستند

رنگ های نود چه رنگ هایی هستند

امروزه رنگ های نود کاربرد گسترده ای در تولید پوشاک و اکسسوری های مرتبط به آن دارد. چون علاوه بر اینکه به عنوان رنگ های شیک شناخته می شوند، ریسک کمی دارند و با انواع رنگ پوست سازگارند.

 

رنگ های نود چه رنگ هایی هستند؟

حتما تاکنون نام رنگ نود (NUDE) را شنیده اید. این لغت در زبان انگلیسی به معنای برهنه و لخت است. بنابراین رنگ نود تقریبا همان رنگ بدن انسان است که طیف رنگ کرم و بژ را شامل می‌شود.امروزه رنگ های نود کاربرد گسترده‌ای در تولید پوشاک و اکسسوری‌های مرتبط به آن دارد. چون علاوه بر اینکه به عنوان رنگ های شیک شناخته می شوند، ریسک کمی دارند و با انواع رنگ پوست سازگارند. همچنین ست کردن آنها کار سختی نیست.
رنگ نود چه در لباس پوشیدن و چه در آرایش صورت و ناخن‌ رنگی بسیار شیک و جذاب است، اما از آنجایی که این رنگ بسیار به رنگ پوست بدن نزدیک است، باید در انتخاب آیتم‌های مورد‌نظرتان دقت کنید.
بهتر است رنگ نودی که انتخاب می‌کنید با تناژ رنگ پوستتان متفاوت باشد؛ به عنوان مثال اگر پوستی روشن دارید، ‌ رنگ‌های بژ، برنزه، گندمی را انتخاب کنید. و اگر رنگ پوست‌تان تیره است، بهتر است به سراغ تناژهای روشنی همچون کرمی روشن، شیری و صورتی خیلی روشن بروید.

 

 

ترکیب های رنگی جذاب با رنگ نود

 

ترکیب رنگ های نود با رنگ های خنثی
ترکیب رنگ های نود با رنگ های خنثی استایل شما را جذاب میکند. خاکستری، مشکی و طوسی از جمله رنگ های خنثی هستند که در کنار رنگ های نود هماهنگی خوبی دارند.

ترکیب رنگ نود و سفید
ترکیب رنگ نود با رنگ سفید یکی از زیباترین و جذاب ترین ترکیب رنگ های لباس است.رنگ نود در کنار رنگ سفید جلوه شگفت انگیزی پیدا می‌کند و بسیار جذاب‌تر به نظر می‌رسد. یک بلوز سفید با یک شلوار رنگ نود که ترکیبی شگفت انگیز و خیره کننده دراستایل شما رقم می‌زند.

ترکیب رنگ نود با رنگ قرمز
ترکیبی از رنگ های روشن و قرمز ترکیبی بسیار جذاب و خاص است که استایل شما را به سبکی خاص و متمایز تبدیل می کند.
شما می توانید از رنگ قرمز در قسمتهای مختلف استایل خود استفاده کنید.

ترکیب رنگ نود با سرمه ای
این ترکیب یکی از شیک‌ترین و کاربردی‌ترین ترکیب‌ها با رنگ نود است. برای ست کردن با رنگ های نود می توانید از لباس جین استفاده کنید ،واستایلی شیک و کاربردی، هم برای استایل کژوال و هم برای استایل رسمی و محل‌کار بسازید.