کالابین

کالابین، موتور جستجو کالا خدمات، اولین بازارگردی مجازی

استایل کژوال

استایل کژوال

این سبک لباس پوشیدن یعنی بدون زحمت، طوری لباس بپوشید که بتوانید روزمره مورد استفاده قرار دهید

 استایل‌های گوناگون و متنوعی در زمینه مد و پوشاک وجود دارد.و  یکی از پرطرفدارترین استایل‌هایی که می‌توان گفت حداقل هر شخصی یکبار آن را امتحان کرده، استایل کژوال است. این سبک لباس پوشیدن یعنی بدون زحمت، طوری لباس بپوشید که بتوانید روزمره مورد استفاده قرار دهید. استایل کژوال به شما کمک می‌کند تا در هر موقعیتی ضمن حفظ ظاهری شیک و مطابق با مد روز احساس راحتی و آسودگی کنید.

 

به صورت کلی سبک کژوال از لباس‌های کاربردی مانند تی شرت، شلوار جین، ژاکت کش باف پشمی و پیراهن‌های بلند و راحت تشکیل می‌شود. رنگ‌های خنثی مانند سفید، خاکستری، آبی، سیاه، خاکی یا قهوه‌ای از جمله طیف‌های شناخته شده در این سبک هستند.

 

انتخاب کفش بخش مهمی از هر استایلی را تشکیل می دهد.  پوشیدن کفش‌های کتانی و اسپرت در استایل کژوال به باقی کفش‌ها ارجحیت دارد؛ علاوه بر کفش کتانی شما می توانید از صندل، کفش های تخت و عروسکی و نیم بوت نیز برای ساخت استایل کژوال خود استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید در این سبک از کفش‌های چرمی رسمی استفاده نمی‌شود.

سبک کژوال این اجازه را به شما می‌دهد که در انجام فعالیت‌های روزانه، کاری و حتی میهمانی‌ها، لباس‌های راحتی بر تن داشته باشید و در عین‌حال شیک و آراسته به‌نظر برسید. در این استایل به دنبال لباس ‌های پیچیده و  طرح‌های خاص نباشید! چرا که هرچه پوشش شما ساده ترباشد، بیشتر به سبک کژوال نزدیک شده اید.