کالابین

کالابین، موتور جستجو کالا خدمات، اولین بازارگردی مجازی

بازارگردی مجازی چیست

بازارگردی مجازی چیست

این پلتفرم ها بازار را به صورت آنلاین شبیه سازی می کنند به طوری که اگر به بازارگردی علاقه دارید با گشتن در این فضای مجازی می توانید همان تجربه گشت و گذار در بازار را داشته باشید.

امروزه با گسترش اینترنت و تغییر سبک زندگی مردم خرید اینترنتی اهمیت ویژه ای بین مردم پیدا کرده است .به طوری که اکثر افراد برای انتخاب و خرید کالای مورد نیاز خود، به جای صرف وقت زیاد و گشت و گذار در بازارها و پشت ویترین مغازه ها ترجیح می دهند کالای مورد نیاز خود را از طریق فروشگاه های اینترنتی به سادگی و تنها با چند کلیک خریداری کنند.

 

این روزها تعداد سایت ها و اپلیکیشن هایی که در حوزه فروش آنلاین فعالیت دارند روز به روز بیشتر می شود.و هریک سعی میکنند تا قسمتی از این بازار را به خود اختصاص دهند.

اما در این بین، پلتفرم هایی هستند که نقش یک بازار بزرگ را ایفا می کنند.و شما می توانید به واسطه این پلتفرم ها بازارگردی به صورت مجازی را تجربه کنید. در واقع این پلتفرم ها بازار را به صورت آنلاین شبیه سازی می کنند، به طوری که اگر به بازارگردی علاقه دارید با گشتن در این فضای مجازی می توانید همان تجربه گشت و گذار در بازار را داشته باشید. این بازار مجازی تمام خصوصیت های یک بازار را دارد به طور مثال مغازه ها و فروشگاه های مختلف، لیست قیمت ها، محصولات و خدمات خود را به صورت کامل ارائه می دهند.

 

یکی از مزیت های بازارگردی مجازی اینست که ،شما در این فضا امکان مقایسه محصولات و قیمت‌های آن‌ها را دارید.به طوری که می‌توانید حجم زیادی از محصولات در یک جا و در یک پلتفرم واحد جستجو، مشاهده و مقایسه کنید تا مقرون به صرفه ترین فروشگاه اینترنتی را برای خرید محصول مورد نظر خود انتخاب کنید. همچنین یکی دیگر از ویژگی های بازارهای مجازی این است که  در بازارمجازی، به مانند بازارهای سنتی، خریدار و فروشنده به طور مستقیم با هم تعامل مالی دارند.

 

جستجو در یک بازار مجازی به مراتب از پرسه زدن در مراکز خرید مختلف آسان‌تر است. شما در یک بازارگردی مجازی،امکان رفتن از دپارتمان کالاهای دیجیتال به دپارتمان کتاب در چند ثانیه را دارید.

مزیت بازارگردی مجازی نسبت به  بازار گردی حقیقی در این است که شما بدون اتلاف وقت و انرژی و در مدت زمان کوتاه میتوانید از مغازه های زیادی بازدید کنید، فقط با چند کلیک! و به صورت اینترنتی به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.