1395/06/16 تعداد بازدید: 1592
print

کالابین در یک نگاه

به نام ایزد یکتا

سایت و اپلیکیشنی که در مقابل شما قرار دارد ،بنا دارد یک موتورجستجوگر برای تمام مشاغل بر پایه مکان و اطلاعات تصویری  بدون محدودیت باشد.

تلاش تیم ما اتصال بی واسطه مشتری و خریدار به مشاغل مد نظر می باشد و این امر میسر نیست مگر با کمک شما مردم عزیز.

عملکرد این سایت به اینگونه است که؛ در قدم اول درون کلان شهر ها مجتمع های خرید و بازارهای منطقه ای را دسته بندی کرده و برای هر فروشگاه یک فضا در نظر بگیرد تا بتوانند کالا یا خدمات خود را  ارائه دهند.

ما تلاش میکنیم همه مشاغل و کسب و کارهای شهر را با فضا سازی مناسب  در یک جا جمع آوری کنیم ، اولین خروجی و منفعت فعالیت این سایت و اپ برای مردم ،هدفمند شدن خرید و جلوگیری از اتلاف زمان برای گشتن در بازار و  همچنین ارائه اطلاعات مناسب از بازارهای روز داخل هر شهر بدون خروج از منزل ، ودر آینده حتی خرید کالای مورد نظر از فروشگاه شناخته شده خود می باشد .

اما برای صاحبان کسب کار ،حضور در این فضا یکنوع ارائه ویترین کالاها و خدماتشان بدون واسطه و بیشتر دیده شدن  یکی از فواید کار گالابین است. 

ما هدفمان به نوعی ساخت بازار و فضای کسب و کار  واقعی  به صورت مجازی(سایبری) ،برای تسهیل خرید و ارائه خدمات مشاغل  به صورت متمرکزاست ، به این شکل که هر مکان چه کسب و کاری دارد و هر کسب و کار چه کالا و یا خدماتی دارد.

ما سعی داریم اولین بازار گردی مجازی ایران را به وجود بیاوریم 

 

                                                                 شعار کالابین (( کجا چی داره؟))

امید است که در این راه سخت با کمک شما عزیزان به اهدافمان برسیم .

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به شرکت ایجاب گستر شرق سپنتا.
طراحی و تولید، توسعه فناوری اینتک